Mały piesek szuka domu ...

PIESEK ZNALAZŁ DOM. 

Mały piesek poszukuje domu. Piesek znajduje się w Warszawie.
Cała historia poniżej :

"Tydzień temu na ogrodzeniu Azylu pod Psim Aniołem ktoś powiesił reklamówkę, pracownicy fundacji byli przekonani, że to dary, bardzo się zdziwili, gdy w ten szary, zimny poranek w reklamówce znaleźli sześciotygodniowego szczeniaka. Mały był przestraszony, a ze względu na możliwość zarażenia się różnymi chorobami nie mógł zostać w fundacji.


Tak właśnie trafił do mnie, do domu tymczasowego, mała, przestraszona kulka z godziny na godzinę stawała się coraz bardziej towarzyska. Po wizycie u weterynarza, odrobaczeniu i odpchleniu oraz kąpieli czuje się już naprawdę dobrze. Za tydzień będzie szczepiony na choroby wirusowe i wreszcie będzie mógł biegać po trawie. Brakuje mu tylko jednego - stałego domu, gdzie znajdzie dużo miłości i gdzie zostanie wychowany na mądrego, radosnego pieska. Pomóżmy znaleźć mu dom, może Ty chcesz mieć psa? A może ktoś z Twoich znajomych? Zapraszajcie swoich znajomych, razem może nam się udać.

Teraz mały ma siedem tygodni i waży cztery kilo, a jako dorosły pies będzie ważył 20-25 kg, jest śliczny, nauczył się już załatwiać w jednym miejscu, choć zdarzają mu się jeszcze wpadki. Szczeniak jest towarzyski, bardzo lubi się bawić i nie przeszkadza mu gdy wokół jest dużo ludzi. Nie boi się jeździć samochodem i komunikacją miejską, nie ma też problemu z chorobą lokomocyjną. W nocy ładnie śpi, budzi się raz i potrzebuje wtedy trochę uwagi. Grzecznie też zostaje w domu, jak wychodzę zabieram z jego zasięgu wszystkie rzeczy, które mogłyby być interesujące dla jego ząbków. Bardzo się cieszy jak wracamy do domu, ale nie rozpacza gdy wychodzimy. Mały, jak to szczeniak podgryza nam ręce, ale pracujemy nad tym i mam nadzieję, że niedługo zrozumie, że dużo lepszym pomysłem jest gryzienie tylko własnych zabawek i gryzaków."

Opis ten pochodzi od Patrycji która obecnie pełni rolę domu tymczasowego dla malucha.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI :
nr telefonu : 509 117 723
 501 258 303
KONTAKT DO PATRYCJI, KTÓRA OBECNIE JEST OPIEKUNKĄ PIESKA:
poprzez maila do mnie - myszkagotuje@gmail.com
lub poprzez facebooka - post na stronie Fundacji z 12 października.
3 komentarze:

  1. przesłodki! szkoda, że nie mam mozliwości przygarnięcia psiaka!

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudny! Oby znalazł dobry dom...

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)
JEŚLI JESTEŚ AUTOREM BLOGA I CHCESZ BYM GO ODWIEDZIŁA, PROSZĘ ZOSTAW W KOMENTARZU ADRES BLOGA. ( tak jest mi po prostu łatwiej).
Jeśli podoba Ci się mój blog - zapraszam do zostania obserwatorem.
Pozdrawiam,
Myszka